Relief Blogger Şablonu

Şablon adı :Relief

Açıklama :  The  Yardım müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli bir Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar çubuğu, Kaydırma, Sekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, Beyaz,

DemoDownload

Inspiration Blogger Şablonu


Şablon adı : Inspiration
Kişisel Blogger şablonu. 2 sütun, sağ kenar çubuğu, 3 sütun altbilgi, arama kutusuna girin.
Sabit genişlik, wordpress teması, blogger tema, kaymak, menü bar. Inspiration, ücretsiz bir blogcu şablon

Demoİndir

Anak Piit Blogger ŞablonuThe  Anak Piit  müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0,Simples 2.0 Blogger ŞablonuThe Simples 2.0 müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0,

Demoİndir

Kahverengi, Siyah Blogger TemasıThe  Kahverengi, Siyah Uniqx  müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0,

Demoİndir

Yeşil Blogger Teması
Açıklama :
The  StylishGreen  müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu2 SütunUyarlanmıştır WordPress, Oto, ZarifÖzellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, GriDergi, Pbtemplates, Prim, KırmızıSağ Kenar ÇubuğuKaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0,

Demoİndir

News Theme Blogger Teması
Açıklama :

The  Haber Teması  müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0,

Demoİndir

Tweet Aline Blogger Teması
Açıklama :
The Tweet Aline  müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu2 SütunUyarlanmıştır WordPress, Oto, ZarifÖzellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, GriDergi, Pbtemplates, Prim, KırmızıSağ Kenar ÇubuğuKaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0,


Video Blogger Teması
Açıklama :

The  Video  müthiş blogger premium şablon ve en iyi, herhangi bir blog.1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, Beyaz,
Demoİndir

Class City Blogger Teması
Açıklama :

The  Sınıf City  müthiş blogger premium şablon ve en iyi için herhangi bir Haber veya magazineblog.1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, Beyaz,.


Demoİndir

Puith Pekat Blogger ŞablonuAçıklama : Putih Pekat olduğunu blogger şablonu basit, zarif, şık, beyaz, temiz, düzgün ve çarpıcı bir yazı efekti. Putih Pekat özellikli özelleştirilmiş Popüler Mesaj ile widget sürgülü etkisi ve sonrası özet, güzel Yazı Önizleme ile etiket ve uçan readmore link, resim, güzel related posts bağlantılar, daha fazla Sütun üzerinde altbilgi, temiz, tipografi ve Temiz bir Tasarım..1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, BeyazBloglama.

Demoİndir

PressMag Blogger ŞablonuAçıklama : PressMag olduğunu blogger en güzel şablon ve en iyi için herhangi bir haber veya magazin blog.Latest özellikleri gibi özellikler sonrası,4column altbilgi,sağ siderbar,Thıs şablonu ücretsiz ve sen-ebilmek download bu şablon formu flixtemplate.COM ücretsiz..1 Kenar çubuğu, 2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, Gri, Dergi, Pbtemplates, Prim, Kırmızı, Sağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, BeyazBloglama.


Landa Blogger Teması


Açıklama : Putih Pekat olduğunu blogger şablonu basit, zarif, şık, beyaz, temiz, düzgün ve çarpıcı bir yazı efekti. Putih Pekat özellikli özelleştirilmiş Popüler Mesaj widgFree Landa Blogger Şablon bir başka kişisel tarzı blogger template. uyarlanmıştır wordpress tema blogger template. o var 3 sütun 1 ile 1 ve sağ kenar çubuğu, menü, açılır güzel görüntü kaymak, sosyal yer imi simgeler, hızlı yükleme, seo optimizasyon, beyaz, gri, siyah, turuncu renkleri ile daha fazla futures mevcut blogger template. bu tema için iyi kişisel bataklıkları..1 Kenar çubuğu2 Sütun, Uyarlanmıştır WordPress, Oto, Zarif, Özellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, GriDergi, Pbtemplates, Prim, KırmızıSağ Kenar Çubuğu, KaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, BeyazBloglama.


Reezy Mag Blogger Şablonu
Ücretsiz Reezy Mag Blogger Şablonu güzel bir prim blogger template. uyarlanmıştır wordpress tema blogger template. o var 2 sütun 1 ile 1 ve sağ kenar çubuğu, güzel image slider, 1 top nav menü, beyaz arka plan, reklamları alanı, sosyal yer imi simgeleri göz alıcı tasarımı ile daha ileride mevcut blogger şablonu. Bu tema, iyi kişisel bloglar için..1 Kenar çubuğu2 SütunUyarlanmıştır WordPress, Oto, ZarifÖzellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, GriDergi, Pbtemplates, Prim, KırmızıSağ Kenar ÇubuğuKaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, BeyazBloglama.Pegasus Blogger ŞablonuPegasus  blogger şablon ve en iyi için herhangi bir Fotoğraf günlüğü,Galeri veya vitrin blog.This blog harika özellikleri vardır Wordpress Bakmak, Portföy Ana, 2 Sütun, Sağ Kenar çubuğu, 4 Sütun Altbilgi, Beyaz Arka plan, Sosyal Widget, Sayfa Navigasyon Widget, Açılan Menu.This Şablon gibi bakmak wordpress site.ımpressive Portföy page.Beautiful css Açılır Menu.Have beyaz arka plan ve en iyi şey bkz. be adl. şu bu blog var otomatik sayfa navigation.four sütun footer da seyir awesome.You-ebilmek download bu şablon formu Flixtemplates.com ücretsiz.


FinancePress Blogger ŞablonuFinancePress Blogger Şablonu
Özellikler :.1 Kenar çubuğu2 SütunUyarlanmıştır WordPress, Oto, ZarifÖzellikli Bölümü, Sabit genişlik, Taze, GriDergi, Pbtemplates, Prim, KırmızıSağ Kenar ÇubuğuKaymakSekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğunda, Seyahat, Web 2.0, BeyazBloglama.

Açıklama :
Ücretsiz FinancePress Blogger Şablon bir iş ile ilgili blogger template. uyarlanmıştır wordpress tema blogger template. onun` 2 sütun 1 sağ kenar çubuğu, güzel görüntü kaymak, serin arka plan, jquery top nav menü, dergi, hızlı yükleme, seo optimizasyon ile daha fazla futures mevcut blogger şablonu. Bu blogger şablonu iyi bir iş için blogs.You-ebilmek Download bu şablon formu flixtemplates.com ücretsiz.

Eclipse Blogger ŞablonuEclipse Blogger Şablonu


Şablon özellikler : WordPress Bakmak, 2 Sütun, 4 Sütun Altbilgi, Sağ Kenar çubuğu, Featured Content Slider, Sabit Genişlik, Sosyal Widget, Açılan Menu.This Müthiş Blogger Ücretsiz şablon ve Sen-ebilmek download bu şablon from flixtemplates.com ücretsiz.

Delicate Blogger Şablonu

Hassas Wordpress blogger şablonu


Tema Adı :  Delicate Blogger Şablonu

Açıklama : Ücretsiz Hassas Blogger Şablonu güzel bir blogger şablon uyarlama WordPress Tema Blogger Şablon için oyun ile ilgili bir blog.

Özellikleri, bu şablonu :

- 2 sütun blogger şablonu
- İçerik slayt gösterisi
- sosyal aletler hazır
- otomatik readmore
- RSS & Twitter hazır
It en uygun oyunlar için ilgili blog

Blogger Games Hero Oyun Teması

Oyun Hero Wordpress blogger şablonu

Tema Adı :  Games Hero

Açıklama :
Ücretsiz Röle Blogger Template, güzel bir dergi tarzı blogger şablon uyarlama WordPress Tema Blogger Şablonu.

Özellikleri, bu şablonu :

- 2 sütun blogger şablonu
- dergisi syle şablonu
- featured content slider
- pagination blogger için hazır
- Menü açılan hazır
- otomatik readmore, sosyal aletler hazır, ve daha fazlası


Blogger Yemek Teması

Yemek daha İyi Wordpress blogger şablonu


Tema Adı : Daha İyi  Yemek 

Açıklama : Ücretsiz Yemek daha İyi blogger şablonu güzel bir blogger şablon uyarlama WordPress Tema Blogger Şablonu ile yaratıcı tasarım arka plan. Bu şablon 2 sütun blogger şablon ana post ve sol kenar çubuğu ile küçük hoş geldiniz sütun hakkında yazmak sizin veya blog. It en uygun veya yemek tarifleri blogları.

Sedef Blogger Teması

Sedef blogger template. pagination blogger ready. dergisi stil şablon blog. image slider şablon blog. blogger şablon oyun şablonu blogspot


Tema Adı : Sedef

Açıklama : Ücretsiz Sedef Blogger Template, güzel bir dergi tarzı blogger şablon uyarlama WordPress Tema Blogger Şablonu.

Özellikleri, bu şablonu :

- 2 sütun blogger şablonu
- dergisi syle şablonu
- featured content slider
- pagination blogger için hazır
- Menü açılan hazır
- otomatik readmore, sosyal aletler hazır, ve daha fazlası. Its için uygun her tür bloglar

Relay Blogger Şablonu

Röle Wordpress blogger şablonu


Tema Adı :  Relay Blogger Şablonu

Açıklama : Ücretsiz Röle Blogger Template, güzel bir dergi tarzı blogger şablon uyarlama WordPress Tema Blogger Şablonu.

Özellikleri, bu şablonu :

- 2 sütun blogger şablonu
- dergisi syle şablonu
- featured content slider
- pagination blogger için hazır
- Menü açılan hazır
- otomatik readmore, sosyal aletler hazır, ve daha fazlası

Blogger WP Polarid Teması

WP Polarid Wordpress tema blogger şablonu

Tema Adı : WP Polarid

Açıklama : Free premium blogger şablon uyarlama WordPress ile 3 sütun, Sağ kenar çubuğu, Reklamlar Hazır , Adsense için Optimize edilmiş , Dergi Tarz , Şık Menü ile SEO Optimizasyonu.Blogger Vektors Teması

Vektörler, blogger şablonu


Tema Adı : Vektörler

Açıklama : Free premium blogger şablonu ile 2 sütun, Sağ kenar çubuğu, Twitter Güncellemeleri seçeneği, Adsense için Optimize edilmiş , Dergi Tarz , Şık Menü ile SEO Optimizasyonu.
Blogger Imprezz Teması

Imprezz Wordpress tema blogger şablonu


Tema Adı : Imprezz

Açıklama : Free premium blogger şablon uyarlama WordPress ile 3 sütun, Sağ Kenar çubuğu , Reklamlar Hazır , Adsense için Optimize edilmiş , Dergi tarz , Şık Menü ile SEO Optimizasyonu.ÖZELLIKLER DAHIL :

  • Impressive timestamp tasarım ve düzen<
  • Navigasyon menü
  • RSS abone ol butonuna başlığı
  • Twitter update bölümüne sağ kenar çubuğu

Blogger Soccerine Teması

Soccerine Wordpress blogger şablonu


Tema Adı : Soccerine

Açıklama : Free premium blogger şablonu ile 4 sütun, Sağ kenar çubuğu, Adsense için Optimize edilmiş , Dergi Tarz , Şık Menü ile SEO Optimizasyonu.


Blogger Blogtube Teması


BLOGTUBE


BlogTube Wordpress blogger şablonu


Tema Adı : BlogTube

Açıklama : Free premium blogger şablonu ile 3 sütun, Sağ Ve Sol kenar çubuğu,Adsense için Optimize edilmiş , Dergi Tarz , Şık Menü ile SEO Optimizasyonu.


Axis Blogger Teması

canlı demo


Axis Teması Benim İçin Gördüğüm En Harika Galeri Temasıdır.Site İçeriğindeki Resimleri Orjinal Olması  O Siteye Bir Harikalık Yapacağını Düşünüyorum.Resimlerin Değişmesi İçin Sol ve Sağ Taraftaki Değişim İşaretleri İle Sinema Tarzı Bir Görüntü Sergiliyor.Diğer Bir Özelliğide Sizi Kendisine Hayran Bırakacak.Sağ Alt Köşesinde Bir Kutucuk Göreceksiniz Tıkladığınızda Paylaşmış Olduğunuz Bütün Resimleri Göstericektir.Açık Söylemek Gerekirse Bu Tema Sayesinde Kendime Bir Galeri Teması Bile Açmak İçimden Geçmedi Değil.


DEMO    İNDİR 

Responsive Galeri Teması

canlı demo


Responsive Galeri Teması
Responsive yani duyarlı tema demek,tema içersindeki başlıkların üzerine gelince hareket etmesi ve sol taraftaki facebook beğen,twitter butonu ve email kayıt gibi özellikleride içersinde barındırması harika görünüyor.

DEMO    İNDİR 
© Blogger Temaları All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates